Freelinking (8.x-3.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Value
ru: Значение

en: Enable
ru: Включить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Content types
ru: Типы материалов

en: File
ru: Файл

en: Google Search
ru: Поиск Google

en: Search
ru: Поиск

en: Error Message
ru: Сообщение об ошибке

en: Node ID
ru: ID материала

en: User
ru: Пользователь

en: Content type
ru: Тип материала

en: Input filters
ru: Фильтры ввода

en: Node title
ru: Заголовок материала

en: Plugin
ru: Плагин

en: Plugins
ru: Плагины

en: Plugin Settings
ru: Настройки плагина

en: Freelinking
ru: Свободная линковка

en: External links
ru: Внешние ссылки

en: Global options
ru: Глобальные настройки

en: File System
ru: Файловая система
