Freelinking (8.x-3.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Value
ar: القيمة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: File
ar: ملف

en: Search
ar: بحث

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: User
ar: المستخدم

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Node title
ar: عنوان العقدة
