Freelinking (8.x-3.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Enable
bs: Omogući

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Search
bs: Pretraga

en: Node ID
bs: Nod ID

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja
