Freelinking (8.x-3.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Status
it: Stato

en: Value
it: Valore

en: Enable
it: Abilita

en: Yes
it: Sì

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Search
it: Cerca

en: Error Message
it: Messaggio di errore

en: Node ID
it: ID del nodo

en: User
it: Utente

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Input filters
it: Filtri di input

en: Node title
it: Titolo nodo

en: Plugins
it: Plugin
