Freelinking (8.x-3.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: File
ka: ფაილი

en: Search
ka: ძიება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Plugins
ka: ჩანართები
