Freelinking (8.x-3.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: File
nn: Fil

en: Search
nn: Søk

en: User
nn: Brukar
