Freelinking (8.x-3.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
