Freelinking (8.x-3.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Value
si: අගය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Search
si: සොයන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
