Freelinking (8.x-3.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Value
eo: Valoro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: File
eo: Dosiero

en: Search
eo: Serĉu

en: User
eo: Uzanto

en: Google
eo: Guglo
