Freelinking (8.x-3.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار
