Freelinking (8.x-3.2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Status
fr: État

en: Value
fr: Valeur

en: Enable
fr: Activer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Content types
fr: Types de contenu

en: File
fr: Fichier

en: Google Search
fr: Recherche Google

en: Search
fr: Rechercher

en: Error Message
fr: Message d'erreur

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: User
fr: Utilisateur

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Input filters
fr: Filtres de saisie

en: Node title
fr: Titre du nœud

en: Prepopulate
fr: Pré-remplir

en: External links
fr: Liens externes

en: Global options
fr: Options globales
