Freelinking (8.x-3.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Value
km: តម្លៃ

en: Enable
km: បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: File
km: ឯកសារ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា
