Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Picture
bg: Изображение

en: Contact
bg: Контакт

en: Items
bg: Новини

en: Profile
bg: Профил

en: Profiles
bg: Профили

en: Additional information
bg: Допълнителна информация

en: (active tab)
bg: (активен раздел)
