Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Icon
fa: شمایل

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Picture
fa: تصویر

en: Contact
fa: تماس

en: Heading
fa: عنوان

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Domain
fa: دامنه

en: Profile
fa: نمایه

en: Profiles
fa: نمایه‌ها

en: Edit profile
fa: ویرایش پروفایل

en: Additional information
fa: اطلاعات اضافی

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number

en: View profile
fa: مشاهده مشخصات
