Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Picture
mn: Зураг

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Domain
mn: Домэйн

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Additional information
mn: Нэмэлт мэдээлэл
