Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Picture
nn: Bilete

en: Contact
nn: Kontakt

en: Items
nn: Element

en: Additional information
nn: Tilleggsinformasjon
