Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Icon
da: Ikon

en: View
da: Vis

en: Picture
da: Billede

en: Contact
da: Kontakt

en: item
da: vare

en: Heading
da: Overskrift

en: Items
da: Overskrifter

en: Domain
da: Domæne

en: Create profile
da: Opret Profil

en: Profile
da: Profil

en: Sections
da: Sektioner

en: Profiles
da: Profiler

en: Edit profile
da: Rediger profil

en: Additional information
da: Yderligere information

en: Add profile
da: Tilføj profil

en: Delete profile
da: Slet profil

en: (active tab)
da: (aktiv fane)

en: Weight for row @number
da: Vægt af række @number

en: Horizontal Tabs
da: Horisontale faner

en: -- Select --
da: --Vælg--

en: View profile
da: Vis brugerprofil
