Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: Icon
hi: चिन्ह

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Picture
hi: चित्र

en: Contact
hi: संपर्क

en: Heading
hi: शीर्षक

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: PDF
hi: पीडीएफ

en: Additional information
hi: अतिरिक्त सूचना

en: (active tab)
hi: (सक्रिय टैब)

en: Weight for row @number
hi: @number पंक्ति के लिए वजन
