Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Icon
sv: Ikon

en: View
sv: Visa

en: Picture
sv: Bild

en: Contact
sv: Kontakt

en: item
sv: objekt

en: Heading
sv: Rubrik

en: Items
sv: Poster

en: Domain
sv: Domän

en: Create profile
sv: Skapa profil

en: Profile
sv: Profil

en: Sections
sv: Sektioner

en: Profiles
sv: Profiler

en: Edit profile
sv: Redigera profil

en: Additional information
sv: Mer information

en: Employer
sv: Arbetsgivare

en: Add profile
sv: Lägg till profil

en: Delete profile
sv: Radera profil

en: Left column
sv: Vänster kolumn

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number

en: -- Select --
sv: -- Välj --

en: View profile
sv: Visa profil

en: Access profile overview page
sv: Öppna profilöversiktssidan

en: Total profiles: @total
sv: Totalt antal profiler: @total
