Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: View
te: చూడు

en: Picture
te: చిత్రం

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Items
te: అంశాలు
