Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Icon
tr: Simge

en: View
tr: Görüntüle

en: Picture
tr: Görsel

en: Contact
tr: İletişim

en: item
tr: öğe

en: Heading
tr: Başlık

en: Items
tr: Öğeler

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Create profile
tr: Profil oluştur

en: Profile
tr: Profil

en: Profiles
tr: Profiller

en: Edit profile
tr: Profili düzenle

en: Title color
tr: Başlık rengi

en: Additional information
tr: Ek bilgi

en: Column 1
tr: Sütun 1

en: Column 2
tr: Sütun 2

en: (active tab)
tr: (etkin sekme)

en: Weight for row @number
tr: Satır @number için ağırlık

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --

en: View profile
tr: Profili gör
