Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Picture
af: Prentjie

en: Contact
af: Kontak

en: Profile
af: Profiel

en: Profiles
af: Profiele
