Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ
