Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Picture
ast: Imaxe

en: Contact
ast: Contautu

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Items
ast: Elementos

en: Domain
ast: Dominiu

en: Profile
ast: Perfil
