Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Picture
br: Skeudenn
