Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Picture
bs: Slika

en: Contact
bs: Kontakt

en: Profile
bs: Profil

en: Profiles
bs: Profili
