Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Icon
ca: Icona

en: View
ca: Mostra

en: Picture
ca: Imatge

en: Contact
ca: Contacte

en: Heading
ca: Capçalera

en: Items
ca: Elements

en: Domain
ca: Domini

en: Create profile
ca: Crea un perfil

en: Profile
ca: Perfil

en: Sections
ca: Seccions

en: Profiles
ca: Perfils

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: Additional information
ca: Informació addicional

en: Delete profile
ca: Elimina el perfil

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: View profile
ca: Veure el perfil
