Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Icon
cs: Ikona

en: View
cs: Zobrazit

en: Picture
cs: Obrázek

en: Contact
cs: Kontakt

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Items
cs: Položky

en: Domain
cs: Doména

en: Profile
cs: Profil

en: Profiles
cs: Profily

en: Edit profile
cs: Upravit profil

en: Additional information
cs: Doplňující informace

en: Add profile
cs: Přidat profil

en: Delete profile
cs: Smazat profil

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number

en: View profile
cs: Zobrazit profil
