Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Picture
cy: Darlun

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Items
cy: Eitemau

en: Profile
cy: Proffil

en: Profiles
cy: Proffilau

en: Additional information
cy: Gwybodaeth ychwanegol
