Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Picture
dz: པར།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་

en: Additional information
dz: བརྡ་དོན་ཁ་སྐོང་།
