Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: View
el: Προβολή

en: Picture
el: Εικόνα

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Create profile
el: Δημιουργία προφίλ

en: Profile
el: Προφίλ

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: Edit profile
el: Επεξεργασία προφίλ

en: Additional information
el: Πρόσθετες πληροφορίες

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

en: View profile
el: Προβολή προφίλ
