Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Icon
es: Icono

en: View
es: Ver

en: Picture
es: Imagen

en: Contact
es: Contacto

en: item
es: elemento

en: Heading
es: Encabezado

en: Items
es: Elementos

en: Domain
es: Dominio

en: Profile
es: Perfil

en: Sections
es: Secciones

en: Color picker
es: Selector de color

en: Profiles
es: Perfiles

en: Edit profile
es: Editar perfil

en: Title color
es: Color de título

en: Additional information
es: Información adicional

en: Add profile
es: Añadir perfil

en: Delete profile
es: Eliminar perfil

en: Column 1
es: Columna 1

en: Column 2
es: Columna 2

en: (active tab)
es: (solapa activa)

en: Weight for row @number
es: Peso para la fila @number

en: -- Select --
es: --Seleccionar--

en: View profile
es: Ver perfil
