Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Icon
et: Ikoon

en: View
et: Kuva

en: Picture
et: Pilt

en: Contact
et: Kontakt

en: item
et: toode

en: Heading
et: Pealkiri

en: Items
et: Kirjed

en: Domain
et: Domeen

en: Create profile
et: Loo profiil

en: Profile
et: Profiil

en: Profiles
et: Profiilid

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: Additional information
et: Lisainfo

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: -- Select --
et: -- Vali --

en: View profile
et: Vaata profiili
