Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Icon
fi: Ikoni

en: View
fi: Näytä

en: Picture
fi: Kuva

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Items
fi: Aiheet

en: Create profile
fi: Luo profiili

en: Profile
fi: Profiili

en: Sections
fi: Osiot

en: Profiles
fi: Profiilit

en: Edit profile
fi: Muokkaa profiilia

en: Additional information
fi: Lisätietoja

en: Delete profile
fi: Poista profiili

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number

en: Horizontal Tabs
fi: Vaakavälilehdet

en: -- Select --
fi: -- Valitse --

en: View profile
fi: Näytä profiili
