Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Additional information
gu: વધારાની માહિતી

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)
