Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Icon
he: סמל

en: View
he: צפיה

en: Picture
he: תמונה

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Heading
he: כותרת

en: Items
he: פריטים

en: Domain
he: דומיין

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Edit profile
he: עריכת פרופיל

en: Additional information
he: מידע נוסף

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: View profile
he: צפיה בפרופיל
