Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Icon
hr: Ikona

en: View
hr: Pregled

en: Picture
hr: Slika

en: Contact
hr: Kontakt

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Items
hr: Stavke

en: Domain
hr: Domena

en: Profile
hr: Profil

en: Profiles
hr: Profili

en: Additional information
hr: Dodatne informacije

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number
