Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Picture
hy: նկար

en: Items
hy: Տարրեր

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number
