Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Picture
km: រូបភាព

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Heading
km: ក្បាល

en: Items
km: ធាតុ

en: Domain
km: ដែន

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Profiles
km: ទម្រង់

en: Additional information
km: ព័ត៌​​មាន​បន្ថែម​

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
