Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Picture
ku: وێنە

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی
