Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Icon
lt: Piktograma

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Contact
lt: Kontaktai

en: item
lt: elementas

en: Heading
lt: Antraštė

en: Items
lt: Elementai

en: Domain
lt: Domenas

en: Create profile
lt: Sukurti profilį

en: Profile
lt: Profilis

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: Additional information
lt: Papildoma informacija

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: View profile
lt: Peržiūrėti profilį
