Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Icon
lv: Ikona

en: View
lv: Skatīt

en: Picture
lv: Attēls

en: Contact
lv: Kontakti

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Items
lv: Vienumi

en: Domain
lv: Domēns

en: Create profile
lv: Izveidot profilu

en: Profile
lv: Profils

en: Profiles
lv: Profili

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: Additional information
lv: Papildus informācija

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: View profile
lv: Skatīt profilu
