Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക
