Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Picture
ne: तस्विर

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण
