Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Icon
nl: Pictogram

en: View
nl: Weergeven

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Heading
nl: Koptekst

en: Domain
nl: Domein

en: Create profile
nl: Profiel aanmaken

en: Profile
nl: Profiel

en: Sections
nl: Secties

en: Profiles
nl: Profielen

en: Edit profile
nl: Profiel bewerken

en: Title color
nl: Kleur van titel

en: Additional information
nl: Aanvullende informatie

en: Employer
nl: Werkgever

en: Add profile
nl: Profiel toevoegen

en: Delete profile
nl: Profiel verwijderen

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Default color
nl: Standaardkleur

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: Horizontal Tabs
nl: Horizontale tabbladen

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: View profile
nl: Profiel bekijken
