Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
