Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Icon
pl: Ikona

en: View
pl: Widok

en: Picture
pl: Obraz

en: Contact
pl: Kontakt

en: item
pl: element

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Items
pl: Elementy

en: Domain
pl: Domena

en: Create profile
pl: Utwórz profil

en: Profile
pl: Profil

en: Sections
pl: Sekcje

en: Profiles
pl: Profile

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: Additional information
pl: Dodatkowe informacje

en: Employer
pl: Pracodawca

en: Add profile
pl: Dodaj profil

en: Delete profile
pl: Usuń profil

en: Left column
pl: Lewa kolumna

en: Column 1
pl: Kolumna 1

en: Column 2
pl: Kolumna 2

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: Horizontal Tabs
pl: Poziome karty

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

en: View profile
pl: Pokaż profil
