Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Icon
ro: Pictogramă

en: View
ro: Afișează

en: Picture
ro: Imagine

en: Items
ro: Articole

en: Domain
ro: Domeniu

en: Profile
ro: Profil

en: Profiles
ro: Profile

en: Edit profile
ro: Editează profilul

en: Additional information
ro: Informaţii suplimentare

en: Delete profile
ro: Șterge profilul

en: (active tab)
ro: (tab activ)

en: Weight for row @number
ro: Greutate pentru rândul @number

en: -- Select --
ro: -- Selectează --

en: View profile
ro: Vezi profilul
