Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Icon
ru: Иконка

en: View
ru: Просмотр

en: Picture
ru: Изображение

en: Contact
ru: Контакт

en: item
ru: пункт

en: Heading
ru: Заголовок

en: Items
ru: Элементы

en: Domain
ru: Домен

en: Create profile
ru: Создать профиль

en: Profile
ru: Профиль

en: Color picker
ru: Выбор цвета

en: Profiles
ru: Профили

en: Edit profile
ru: Редактировать профиль

en: Title color
ru: Цвет заголовка

en: Additional information
ru: Дополнительная информация

en: Delete profile
ru: Удалить профиль

en: Left column
ru: Левая колонка

en: (active tab)
ru: (активная вкладка)

en: Weight for row @number
ru: Вес строки @number

en: Horizontal Tabs
ru: Горизонтальные вкладки

en: -- Select --
ru: -- Выбор --

en: View profile
ru: Просмотреть профиль
