Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Icon
sk: Ikona

en: View
sk: Zobraziť

en: Picture
sk: Obrázok

en: Contact
sk: Kontakt

en: Heading
sk: Nadpis

en: Items
sk: Položky

en: Domain
sk: Doména

en: Create profile
sk: Vytvoriť profil

en: Profile
sk: Profil

en: Sections
sk: Sekcie

en: Profiles
sk: Profily

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: Additional information
sk: Doplňujúce informácie

en: Add profile
sk: Pridať profil

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: View profile
sk: Zobraziť profil
